bilgi@kozagac.com.tr   0 332 347 22 11  
KOZAĞAÇ MADENCİLİK, Konya Doğal Kum Ocağı, Konya Bazalt, Konya Kum Ocağı, Stabilize Kil, Kırma Taş||KONYA BAZALT,KIRMA TAŞ,STABİLİZE KİL,

KURUMSAL

Yılların verdiği tecübeyle, yeniliğin hep bir adım önünde giderek sadece Konya’ nın değil Türkiye' nin en büyük TAŞ OCAĞI tesislerinden biri haline gelmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum, uzman kadro ve satış sonrası servis ile kurumsal yönetim amacını gözeten “KOZAĞAÇ MADENCİLİK’’ müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak üstün kalitede üretmek ve hizmetler sunarak, sağlıklı ve sürekliliği sağlamaktır. Şirket yönetimi ve çalışanları olarak; tüm kararlarımız ve faaliyetlerimizde öğrenmeyi ve sürekli gelişimi, takım çalışmasını, bireysel ve kurumsal büyümeyi, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile işbirliği ruhunu geliştirmeyi, sürdürülebilir refah ve yaşam kalitesi için doğal çevreyi korumayı ve zenginleştirmeyi temel değerlerimiz ve kurumsal ilkelerimiz olarak benimsemekteyiz. Tüm çalışanlarımız, müşteri odaklı kalite anlayışı ile bu politikanın sürekli uygulayıcısı ve savunucusudur. Ürün kalitesi ve dayanıklılığı, teknolojisi, fiyatı, satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye pazarında tercih edilen marka olmaktır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ülkemiz ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

En iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak, müşterilerimize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini sağlamaktır. Yenilikçilik temel ilkelerimizden birisi ve en önemlisidir.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat